Слідство.Інфо: депутат незаконно будує багатоповерхівку на Батиєвій горі


Депутат від «Блоку Петра Порошенка» і генерал міліції у відставці Віктор Король будує багатоповерховий будинок в історичній місцевості Батиєва гора, повідомляє Слідство.Інфо. Об этом сообщает 0542ua.com со ссылкой на СМИ.


Король отримав право власності на ділянку в 10 соток на вулиці Докучаєвській у 2010 році. У 2016 році передав землю під забудову компанії «Платинум Холл», якою керує Іяніна Горбатюк. За інформацією видання, вона – його донька.


«Я володію такою інтуїцією, що знаю: з цими людьми можна мати справу, а з цими – ні. Перед тим, як ухвалити рішення забудувати й усе здати, я подивився в закон – однією з норм є здача під будівництво юридичним особам. Я цим і скористався», – прокоментував Король передачу землі під забудову.


Відповідно до Генплану, ділянка належить до житлової садибної забудови і зводити споруди, вищі за чотири поверхи, тут не можна.


«Неправда, ніде не написано чотири чи п’ять поверхів. У тій місцевості забудова не повинна перевищувати 27 метрів від рівня землі», – заперечує Король.


У 2017 році Департамент архітектурно-будівельного контролю Києва виявив порушення під час перевірки будівництва: зокрема, компанія «Платинум Холл» не надала проектну документацію та звіт про обстеження сусідніх будинків.


Архітектор Олег Гречух прокоментував будівництво і побачив численні порушення. Так, порушено норми щодо протипожежних відстаней до сусідів і щодо об’їзду для пожежної машини, також немає місця для смітників і дитячих майданчиків, не передбачено паркування – виглядає так, що машини паркуватимуть на тротуарах. За його оцінкою, будівлі бракуватиме електричної потужності. Зрештою, порушенням є висота будинку.


Король заявив журналістам, що як власник ділянки не повинен контролювати дотримання будівельних норм.


Нагадаємо, посеред зеленої зони у Протасовому яру ведеться будівництво 30 поверхових башт ЖК Tourbillon.


Читайте також: На схилах Ботсаду ведеться незаконне будівництво. ДАБІ не може знайти ці будинки в лісі


* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/05/21/slidstvo-info-deputat-nezakonno-buduye-bagatopoverhivku-na-batyyevij-gori/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя