На саміті Україна-ЄС підписали п’ять документів про співробітництво


У понеділок, 8 липня, в рамках роботи 21-го саміту Україна — Європейський Союз було підписано п’ять документів про двостороннє співробітництво

Як передає Інтерфакс-Україна, сторони підписали угоду про фінансування другої фази проекту U-LEAD в Україні, спрямованої на залучення допомоги ЄС для децентралізації в Україні. Загальний внесок ЄС в рамках угоди становить 40 млн євро. Об этом сообщает smigid.in.ua со ссылкой на СМИ.

На саміті було підписано угоду про фінансування заходів з підтримки України в реалізації ключових реформ та імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Брюссель надає фінансування в розмірі 44 млн євро в рамках цієї угоди.

Крім того, сторони підписали угоду про фінансування другої фази Антикорупційної ініціативи із загальним бюджетом 22,9 млн євро і угоду з підтримки громадянського суспільства та культури з фінансуванням у розмірі 10 млн євро.

У рамках саміту також підписали угоду про виділення додаткових 10 млн євро в рамках Угоди про фінансування програми підтримки ЄС для сходу України. Європейська допомога буде спрямована на забезпечення поліпшення доступу до адміністративних і соціальних послуг для переселенців, на розвиток мікро-, малих і середніх підприємств, підтримку секторальних реформ і структурних змін у сфері охорони здоров’я, освіти і критичної інфраструктури.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/08/na_samiti_ukrayina_yes_pidpysaly_pyat_dokumentiv_pro_spivrobitnyctvo”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя