Якщо поміняємо моряків на головні "тузи", то втратимо вплив на РФ, - Климпуш-Цинцадзе


Колишній віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе прокоментувала звільнення бойовика "ЛНР" Володимира Цемаха

Про це Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила в ефірі Еспресо.TV Об этом сообщает vashgorod.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Коли ми будемо міняти моряків на головні, вибачте, якщо я так скажу, головні тузи в цій грі, які ми мали на противагу російським незаконно утримуваним українцям, то, власне, ми і втрачаємо будь-які додаткові важелі впливу на Російську Федерацію в цьому діалозі у Нормандському форматі, ми втрачаємо підтримку і обличчя перед нашими партнерами не тільки у Європейському Союзі, не тільки в НАТО, а й в австралійців, і малазійців, які входять до цієї міжнародної спільної слідчої групи, і просила провести розмову з Володимиром Цемахом і зверталася з цим до нашої прокуратури.Це все не відбулося", — заявила вона.

Крім того, Климпуш-Цинцадзе додала, що "ми, як держава нехтуємо тяжко вибудованим діалогом" з міжнародними партнерами, бо попри прохання західних парламентарів не віддавати Російській Федерації ключового свідка — звільняємо його.

"Сорок парламентарів буквально днями написали звернення до президента Зеленського з наполяганням того, щоб він не віддавав Російській Федерації цього ключового свідка у збитті боїнга. І ми, як держава, виходить нехтуємо цим всім тяжко вибудовуваним діалогом, який міг нам допомогти захистити власні національні інтереси", — наголосила вона.

Поза тим, зауважила, що нова влада не усвідомлює стратегічної небезпеки від своїх рішень.

"Я би звернула увагу на кілька речей в контексті того, що відбулося. Ви говорите про тактичні рішення влади. Я підозрюю, що це влада, яка не усвідомлює стратегічної небезпеки від цих тактичних рішень або це влада, яка навмисно вибудовує зовсім іншу країну ніж ту, яку протягом п’яти років після революції гідності ми всі спільно з суспільством будували", — додала вона.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/05/yakscho_pominyayemo_moryakiv_na_golovni_quottuzyquot_to_vtratymo_vplyv_na_rf_klympush_cyncadze”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя